איפה לקנות טבעת אירוסין

איפה לקנות טבעת אירוסין

טבעות אירוסין ניתן למצוא ולרכוש באלפי חנויות תכשיטים בארץ ובחו”ל, אך איפה ניתן למצוא טבעת באיכות טובה עם אבן חצי יקרה או אבן יקרה באיכות טובה ושלא יעבדו עלינו.
תכשיטים הוא שוק פרוץ והסיבה היא שאנחנו לא מסוגלים להבחין באיכות הזהב הכסף ובטח שלא באיכות האבן על הטבעת, זהו תחום מאוד צר של מומחים אשר מסוגלים להבחין באיכות האבן לרוב מדובר במכונים בינלאומיים גדולים שמעניקים לכל אבן תעודת איכות והערכה של האבן.
הבורסה לתכשיטים היא המקום אליו מתנכזים כל היהלומים המגיעים לארץ ולכן המבחר אצלי הוא הגדול ביותר בארץ, אני יכולה למצוא לך את האבן הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר שתוכלי למצוא, ומעבר לכך העיצוב של הטבעת הוא כבר לפי טעמך את תבחרי את החומר כסף או זהב או כל מתכת אחרת ונתאים את העיצוב הסופי יחד, אני אטפל בשיבוץ האבן או האבנים בטבעת ותוכלי לקבל את הטבעת שחלמת עליה.
אותה טבעת תוכלי למצוא בחנות תכשיטים אך כאשר תשווי בין איכות היהלום והמחיר תמצאי שחסכת הרבה כסף על אותו מוצר ולרוב על טבעת איכותית יותר ואבן נקייה יותר.

ישנם 4 פרמטרים לבחינת איכות היהלום

ניקיון – Clarity
צבע – Color
חיתוך – Cut
ומשקל – Carat

ליהלומים ישנם פגמים – קשה למצוא יהלומים ללא פגמים ואם ישנם כאלה המחיר שלהם גבוה מאוד ולכן ניתן למצוא יהלומים גדולים וזולים יחסית למשקלם וזאת משום הפגמים שבהם, ורק בכדי לסבר את האוזן, בחלק גדול מהפגמים אפילו לא תרגישו ולא ניתן יהייה להבחין בהם ללא מיכשור מקצועי.

סוגי פגמים חיצוניים:

נייף – שאריות לא מלוטשות של הקליפה החיצונית של האבן
נטייה – משטחי ליטוש שלא נמצאים באופן סימטרי לאבן.
רונדיסט מחוספס – רונדיסט שאינו חלק.
סימני חום – כאשר היהלום מלוטש מהר החום יוצר סימנים  הקליפה.
שריטה – שריטות על פני השטח.

סוגי פגמים פנימיים:

פיקה – נקודה בתוך גוף היהלום.
נאט – גביש נוסף שצמח בתוך היהלום.
גביש פנימי – מינרלים נוספים  שונים שנמצאים בתוך היהלום.
גלץ – סדקים ביהלום בקווי הביקוע.
שבר – סדקים ביהלום שאינו בקווי הביקוע.
ענן – קבוצה של נקודות זעירות.
קידוח – חור מקליפת היהלום למרכזו שנקדח בעזרת קרן לייזר, לשם ניקוי נקודה שחורה.

הדירוג של היהלומים תלוי בסוג הפגמים שנמצאו בהם כלומר בניקיונם , במשקלם, בצבע היהלום ובסוג החיתוך של היהלום כל אלה מרכיבים את איכות היהלום ולכל מרכיב יש ההשפעה הישירה על מחירו הסופי של היהלום.

 
Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
טבעות אירוסין
Product Name
טבעת אירוסין עם יהלום

תגובות

תגובות

X