היכן ניתן לרכוש טבעת נישואין

היכן ניתן לרכוש טבעת נישואין
היכן ניתן לרכוש טבעת נישואין

השאלה היכן ניתן לרכוש טבעת נישואין מעוצבת בצורה אישית אבל במחיר טוב יותר מאשר בחנויות היקרות של התכשיטים, ובכן יש תחליף לחנויות אלו.
אני מעצבת של טבעות נישואין עם אבנים יקרות טבעות עם אבנים חצי יקרות וטבעות יהלומים, אני גם מעצבת טבעות לפי דוגמא או לפי תמונה בעיצוב אישי.
טבעות אירוסין הן טבעות מאוד מבוקשות ולכל אחת הטעם האישי שלה, ניתן למצוא טבעות במספר רחב של חנויות תכשיטים וכן אצל צורפים, אבל…
הסוד הגדול
מה הסוד הגדול מאחורי המחיר של טבעות אירוסין שלא מספרים לכם, מחיר הטבעת ללא האבנים הכללת את המתכת כסף או זהב די קבוע ואינו משתנה ותלוי בעיקר במשקל, יש גם משמעות לעבודת העיצוב אך גם פרט זה הוא שולי ביחס למחיר.
אז מה בדיוק קובע את מחיר טבעת האירוסין?
המחיר נקבע בעיקר מסוג האבן והאיכות שלה, וכאן המשחק במחיר הוא עצום, יכולים להציע לכם מחיר מאוד מפתה לטבעת יהלומים מסויימת ואת אותה טבעת אפשר גם למצוא בעשרות אחוזים גבוה יותר והעין שלכם לא תבחין בהבדל, ורק יהלומן מנוסה יבחין בפרטים ובהבדלים, בצבע היהלום באיכותו, בפגמים הקטנים שיש לו, אבל כל עין לא מזויינת לא תבחין בהבדלים.
טעם אישי
בסופו של דבר לא איכות האבן קובעת מה תבחרי כטבעת אירוסין אלא העיצוב הכללי והשילוב שלו עם האבן, ככלל אני מציעה לא להשקיע באבנים יקרות מאוד אם אפשר למצוא יהלום גדול יותר באיכות נמוכה יותר אך שוב אני מזכירה את לא תבחיני בהבדל, ותוכלי לקבל יהלום גדול יותר באותו המחיר ועם אותה נראות.
אך אם תרצי בכל זאת להתעקש על איכות היהלום תוכלי לקבל את היהלום האיכותי ביותר ועדיין אצלי תוכלי לקבל זאת על טבעת בעיצוב אישי שלך במחיר הרבה יותר נמוך ממה שתמצאי בחנויות התכשיטים הגדולות.
פני אליי כאן ובקשי הצעת מחיר לעיצוב טבעת אירוסין ותקבלי את השרות הטוב ביותר ועל המחיר אני מתחייבת שהוא יהיה יותר נמוך ממה שקיבלת עד היום.
תעודת זהות ליהלום
כל יהלום שיוצא ממני יוצא עם תעודת הערכה של איכותו ומחירו לטובת חברות הביטוח.

תגובות

תגובות